Чи готовий ваш смартфон до 4G LTE в Україні?

Оператор «Vodafone Україна» запускає гарний сервіс для своїх абонентів, де можна швидко та безкоштовно перевірити чи сумісні ваші смартфони з 4G-мережею та чи в вас СІМ-карта підтримує новий стандарт зв’язку. Нагадаємо,що це зовсім безкоштовно.

Все, що потрібно вам – це набрати *222#, та натиснути виклик. Відповідь надійде невдовзі у текстовому СМС, де буде зазначено, чи підримує ваш смартфон 4-G, та SIM — карта. У випадку, якщо сім карта не підтримує новий стандарт,вам запропонують замінити сім карту, та надішлють ссилку, де будуть зазначені пункти обміну (зазвичай,це центри обслуговування абонентів ПРАО «ВФ Україна»)

Для абонентів Києвстару, щоб перевірити сім-карту, треба буде набрати *245*4# та кнопку виклику, та *245*5# та кнопку виклику, щоб можна було перевірити,чи готов ваш смартфон для мережі 4G LTE, яка от-от з’явиться на просторах України.

Також нагадаємо вам,шановні абоненти зв’язку, що запуск мережі 4G LTE планується вже влітку 2018-го року, максимум восені, тож Новий Рік 2019 вже будемо зустрічати за новою швидкістю у наших смартфонах.